Sprężarki / Pompy próżniowe

ProduktOlej BazowyLepkość ISOWskaźnik lepkościTypy kompresorówKrótki opis
Anderol FG XL SeriaPAO32, 46, 68, 100, 150130 - 140Śrubowe; TłokoweAnderol FG XL Seria to syntetyczne oleje sprężarkowe nowej generacji na bazie mieszaniny specjalnie dobranych nietoksycznych Polialfaolefin (PAO) w połączeniu z wysokiej jakości dodatkami. Ten wysoce zaawansowany olej oferuje dodatkowe właściwości myjące, zapobiega lakierowaniu i formulacji osadów.
Anderol RCF P 68 FGPAO68139ŚruboweAnderol RCF P 68FG jest syntetycznym olejem nowej generacji zaprojektowanym na bazie mieszaniny specjalnie wyselekcjonowanych nietoksycznych Polialfaolefin, w połączeniu z wysokiej jakości technologią dodatków spełnia wymagania smarowania sprężarek działających w przetwórstwie spożywczym. Anderol RCF P 68FG spełnia wymagania normy DIN 51503 KSS 68. Anderol RCF P68 jest zarejestrowany jako produkt klasy H1 organizacji NSF i InS. Posiada również certyfikaty organizacji Halal i Kosher.
Anderol C-NRT FGCSyntetyczny32, 46, 68, 100, 150120-140Śrubowe; Tłokowe; Łopatkowe; OdśrodkoweANDEROL C-NRT FGC Seria to unikalne, syntetyczne oleje sprężarkowe, spełniające wszystkie wymagania stawiane środkom smarnym pracującym w bezpośredniej strefie spożywczej w zakładach produkujących żywność, lekarstwa, kosmetyki, a także pasze dla zwierząt. Oleje te są obojętne chemicznie, zaprojektowane dla długotrwałego smarowania w warunkach, w których nie da się uniknąć kontaktu oleju z agresywnymi chemikaliami, szczególnie oparami kwasów. Tam gdzie zawodzą tradycyjne środki smarne na bazie np. mineralnej, PAO czy estrów, ANDEROL C-NRT FGC Seria wytrzymuje działanie agresywnych gazów, nie poddając się szybkiej degradacji. Dodatkowo, wyjątkowa stabilność termiczna i oksydacyjna jego oleju bazowego zapewniają długie okresy wymiany nawet w warunkach pracy w wysokich temperaturach. Bardzo wysoka zdolność myjąca pozwala utrzymać sprężarkę w doskonałej czystości, bez odkładania się osadów czy lakierów. ANDEROL C-NRT FGC Seria to produkty nietoksyczne, spełniają surowe normy FDA 21 CFR 178.3570 i są zarejestrowane w klasie H1 przez NSF i InS. Produkty posiadają także certyfikaty Orthodox Union (Kosher) i Islamic Food Council of Europe (Halal).
Anderol C-NRT Plus FG seriaSyntetyczny32, 100120-140Pompy próżnioweANDEROL C-NRT Plus FG to unikalne, syntetyczne oleje do pomp próżniowych spełniające wszystkie wymagania stawiane środkom smarnym pracującym w bezpośredniej strefie spożywczej w zakładach produkujących żywność, lekarstwa, kosmetyki, a także pasze dla zwierząt. Oleje te są obojętne chemicznie, zaprojektowane dla długotrwałego smarowania w warunkach, w których nie da się uniknąć kontaktu oleju z agresywnymi chemikaliami, szczególnie oparami kwasów. Tam gdzie zawodzą tradycyjne środki smarne na bazie np. mineralnej, PAO czy estrów, ANDEROL C-NRT Plus FG wytrzymują działanie agresywnych gazów, nie poddając się szybkiej degradacji. Dodatkowo, wyjątkowa stabilność termiczna i oksydacyjna oleju bazowego zapewnia długie okresy wymiany nawet w warunkach pracy w wysokich temperaturach. Bardzo wysoka zdolność myjąca pozwala utrzymać sprężarkę w doskonałej czystości, bez odkładania się osadów czy lakierów. ANDEROL C-NRT Plus FG jest produktem nietoksycznym, spełnia surowe normy FDA 21 CFR 178.3570 i jest zarejestrowany w klasie H1 przez NSF i InS. Produkt posiada także certyfikaty Orthodox Union (Kosher) i Islamic Food Council of Europe (Halal).
Royco 800 SeriaPAG100, 150, 220225Hiper kompresory LDPE i HDPE; Tłokowe; Łopatkowe; ŚruboweRoyco 800 to specjalnie zaprojektowane oleje do użytku w hiper-kompresorach i aplikacjach pompujących CNG. Oleje te posiadają większą wytrzymałość filmu olejowego niż tradycyjne środki, chroni przed korozją i jest w pełni kompatybilne z większością elementów sprężarek. Royco 800 minimalizują efekt kondensacji H2S w kwaśnych gazach.